vesti

Published on January 31st, 2019 | by admin

U subotu, 2. februara 2019.g. “Pirot” dočekuje “Rtanj” iz Boljevca

KK”Pirot” u 16. kolu dočekuje boljevački “Rtanj” u subotu, 02. februara 2018. od 19,30 časova u sportskoj hali Kej.

“Rtanj” iz Boljevca se nakon povratka u 2MLS pokazao boljim i iskusnijim takmacem od onog iz sezone 2016/2017. Pokazali su boljevčani da su nezgodan rival i za najbolje ekipe u ligi. Pobedili su na svom terenu “Mladost” iz Smederevske Palanke i lazarevačku “Kolubaru” a malo je nedostajalo i kraljevačku “Slogu”. I što je najbolnije u prvom delu sezone u Boljevcu je nakon produžetka pobeđen i KK”Pirot”. Pre nekoliko kola promenili su trenera, došao je mladi Lazar Spasić pod čijim vođstvom su izašli iznad zone ispadanja i nakon pobede u Zrenjaninu pokazali da su protivnik za respekt gde god da se utakmica igra.

Potsećamo i simpatizere našeg kluba da u redovima “Rtnja” nastupa nekadašnji ljubimac pirotske publike Stefan Dujković, koji je za KK”Pirot” odigrao četiri sezone (2009-2013) i ostavio dubok trag igrajući za naš klub.

Pozivamo pirotsku publiku da dođe u subotu u što većem broju i podrži ekipu trenera Marka Spasića do devete pobede u ovoj sezoni.


About the AuthorBack to Top ↑