Izveštaj

Published on February 29th, 2016 | by

0

KK”Pirot” izgubio od “Zlatibora” u Čajetini

KK”Pirot” je u subotu, 27.02.2016. izgubio od “Zlatibora” u Čajetini rezultatom 78:65.

KK”Pirot” je po ko zna koji put na gostovanjima loše otvorio utakmicu. Tako je bilo i protiv “Zlatibora” u Čajetini gde je na kraju prve četvrtine ostao u dvocifrenom minusu. Već u 2. minutu ispunjen je “bonus” nakon čega je ekipa “Pirota” pala u svim elementima igre da bi u 10 minutu je i trener Mihajlo Mitić dobio tehničku grešku zbog prigovora na suđenje. I ponovo nije preostalo ništa drugo osim jurenja rezultata do kraja utakmice. I donekle se uspelo u tome u par navrata, ali čim bi se uhvatio kakav-takav priključak “Zlatibor” bi ponovo podigao razliku. Uostalom, domaćoj ekipi je pobeda bila imperativ u borbi za opstankom i shodno tome su se i ponašali boreći se na svakom delu terena za svaku loptu dok je u ekipi trenera Mitića bilo malo raspoloženih igrača kadrih da ostvare preokret.

19.kolo 2.MLS, subota, 27.02.2016. Hala sportova, Čajetina
KK”ZLATIBOR” : KK”PIROT” 78:65 (26:13 15:11 14:22 23:19)

“Zlatibor”: Tmušić, Peković, Radović, Numanović 6, Vasić 7, Petronijević 7, Majstorović, Đuričić, Smolović 2, Marić 16, Mićević 16, Đokić 24. Trener: Predrag Jaćimović

“Pirot”: Luka Vasić, Nikola Spasov, Nikola Raičević 14 (4 sk, 2. as, 6 f.na, indeks 17), Dušan Filipović 11 (3 tr, 5 sk), Filip Luković 16 (6 sk, 7 f.na, indeks 18) Lazar Rašić 6 (5 as, 4 sk, 4 f.na), Ivan Pendić 16 (78% šut iz igre, 3 sk, 4 f.na, indeks 14), Nikola Dragaš, Matija Mladenović 2, Miodrag Stojanović. Trener: Mihajlo Mitić

Sudije: Nikola Svrkota (Beograd), Vojin Svojić (Zrenjanin), Mirko Vujović (Beograd)
Delegat: Miroslav Šarić (Zrenjanin)

U narednom, 20. kolu KK”Pirot” dočekuje KK”Srem” iz Sremske Mitrovice. Utakmica se igra u subotu, 05.03.2016. od 18 časova u sportskoj hali Kej.


About the Author



Comments are closed.

Back to Top ↑