vesti

Published on November 26th, 2015 | by

Najava utakmica za vikend 28/29. novembra 2015.

Za vikend 28./29. novembra će KK”Pirot” sa svojim selekcijama odigrati osam utakmica.

KK”Pirot” je po zvaničnim podacima sportski klub sa najviše ekipa i igrača u takmičenju u Istočnoj i Južnoj Srbiji. Uz postojanje od preko 65 godina bez takmičarskog prekida naš klub nesumnjivo predstavlja svojevrsnu instituciji na koju grad Pirot čije ime naš klub nosi i čiji ugled zastupa sigurno treba da bude ponosan. Ovog vikenda, šesti put u nizu, KK”Pirot” igra osam (8) takmičarskih utakmica sa osam svojih selekcija.

Prvi tim trenera Mihajla Mitića u subotu gostuje ekipi “Mladosti” u Smederevskoj Palanci, ekipi koja u svojim redovima ima dva bivša igrača KK”Pirot” Željka Stanisavljevića i Miloša Milovanovića i koja će nakon lošeg starta pokušati da se pobedom na svom terenu pomakne sa dna tabele.

U RODA JUNIORSKOJ LIGI SRBIJE momci trenera Vladimira Jovanovića dočekuju beogradski “Partizan”. Pirotska publika nije videla “Partizan” u Pirotu na jednoj takmičarskoj utakmici još od daleke 1997. godina, tako da je ovo pravi trenutak da publika dođe u halu Kej u nedelju u 16 časova i bodri naše mlada igrače koje predvodi Luka Vasić, MVP dosadašnjeg toka prvenstva.

Slika br. 2 u tekstu

U nedelju, pre utakmice sa “Partizanom” u hali Kej od 13,30 časova PIONIRI trenera Momčila Sandića igraju odlučujuću utakmicu za plasman u II stepen takmičenja. Protivnik je direktni rival, niški OKK”Junior”, koji je u Nišu slavio sa 14 poena razlike. Naša perspektivna selekcija može da zaigra na visokom nivou a da li će se to desiti u najvažnijem momentu pokazaće se u subotu. Pozivamo sve simpatizere našeg kluba da se prošetaju do hale Kej i podrže naše mlade nade.

Ostale ekipe mlađih kategorija igraju u hali “Kej”, u “Pedagoškoj”, u Beloj Palanci, u Nišu.

Oficijelni prevoznik KK Pirot - Sale prevoz

Raspored utakmica u Pirotu narednog vikenda:

Subota, 28.11.2015.:
14,oo h …….. Pirot (Pedagoška) ……MLAĐI PIONIRI 1 (g.2003)…… PIROT 1 – Ml. VESNA (B.P.)
16,oo h …….. Pirot (Pedagoška) ……MLAĐI PIONIRI 2 (g.2004)…… PIROT 2 – KONSTANTIN (Niš)

Nedelja, 29.11.2015.:
13,30 h ……… Pirot (hala Kej) ………PIONIRI 1 (g.2001/2002)………. PIROT 1 – OKK”JUNIOR” (Niš)
16,oo h ……… Pirot (hala Kej)…… JUNIORSKA liga SRBIJE…… PIROT – PARTIZAN (Beograd)
18,oo h ……… Pirot (hala Kej) ………KADETI (g.1999/2000)…………. PIROT – Ml. VESNA (B.P.)

Gostovanja:

Subota, 28.11.2015.:
12,oo h ……… Bela Palanka (hala) …. PIONIRI 2 (g.2001/2002)……… Ml. VESNA – PIROT 2
14,oo h ……… Niš (Čair, MS) ……….. MINIBASKET (g.2005)……….. OKK JUNIOR 2 – PIROT

19,oo h ……… Sm. Palanka (hala)…… I TIM …………. PIROT – MLADOST (Smederevska Palanka)


About the AuthorBack to Top ↑