vesti

Published on January 4th, 2014 | by

0

Božićna škola košarke KK”Pirot” 2014.

U okviru osme Božićne škole sportova 2014. KK”Pirot” organizuje košarkaške treninge svakog dana, počev od 04. pa sve do 14. januara 2014. od 9 do 12 časova u “Pedagoškoj školi”.

KK”Pirot” poziva sve dečake, bez obzira na godište, da dođu i oprobaju svoj talenat i svoje košarkaške potencijale. Sa njima će raditi treneri KK”Pirot” Pavle Aleksić i Miloš Živković, a povremeno će im asistirati i drugi treneri iz našeg kluba. Imaće priliku da im demonstratori budu i prvotimci i ostali igrači, kao i priliku da se upišu u naš klub. Svim polaznicima Božićne škole sportova koji se opredele za košerku omogućićemo besplatan ulaz na svim prvenstvenim košarkaškim utakmicama u Drugoj ligi Srbije koje se igraju u sportskoj hali Kej.

Za sve informacije obratiti se trenerima na telefone:
Pavle Aleksić 064 256-8116, Miloš Živković 064 217-9320


About the AuthorComments are closed.

Back to Top ↑